Marek Horniak

poctivý finančný poradca

V oblasti financií je prvoradé, aby klient cítil úprimný záujem o jeho potreby zo strany sprostredkovateľa. Toto je smer, ktorým sa ja a spoločnosť, ktorú zastupujem uberáme a verím, že práve tu vidím základ pre úspešné dlhodobé fungovanie na trhu.

0902 316 837
Marek Horniak

O mne

V starostlivosti o klientov zakladám na podložených dátach a faktoch, kde je základom transparentnosť produktov a klient vie presne čo ho čaká a na čo sa má pripraviť. Verím, že práve toto je cesta, ktorou dokážem vrátiť dôveru a rešpekt poslaniu finančného sprostredkovateľa. Výsledkom mojej práce je dobré meno v referenciách od klientov, a práve to je pre mňa najväčšia pridaná hodnota.

                  Moje aktívne licencie a skúšky NBS:

    • Poskytovanie úverov
    • Poistenie a Zaistenie
    • Kapitálový trh a Investície
    • Dôchodkové piliere
    • Vklady
    • Finančné plánovanie
3
roky

praxe

1
milión eur

pod správou

150
spokojných

klientov

Moji zákazníci to povedali

Tomáš Szabó

So službami Mareka som veľmi spokojný. Servis z jeho strany je na vysokej úrovni. Kvalitné a včasné odkomunikovanie dôležitých vecí, splnené na 100% všetko podľa dohody a pre mňa ako klienta maximálny komfort a istota, že budú záležitosti dotiahnuté do úspešného konca aj bezo mňa. Vysoká spokojnosť.

Staň sa členom nášho tímu

Staň sa členom nášho tímu

Ak Ťa zaujíma svet financií a rád by si pomáhla ľudom vo svojom okolí aby spravili najlepšie finančné rozhodnutia, tak nám zanechaj odkaz a mi sa ti ozveme a pozveme na pohovor.

Chcem vedieť podrobnosti
Staň sa členom nášho tímu
Loading...